• Свеж
Браќа Сите Природни Праска Овошје Чипс, 0. Оз Пакет

Браќа Сите Природни Праска Овошје Чипс, 0. Оз Пакет

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Овошни Крцкави, бели ИСО9001 сертифицирани; OHSMS18001 сертифициран. Цик прегледа. Кикирики/дрво орев слободен. Глутен слободен. Соја слободен. Млекарница слободен. Не гмо. Веган. Кошер. Секоја кеса содржи приближно 1-1/2 праска. Производ На Кина. 6 пакување 0,28 мл 30 калории.

Детални спецификации

Додатоци на производи