• Свеж
Подобар Готвач За Професионални Резултати Шпорет Длабоко Пржење Во Гранит

Подобар Готвач За Професионални Резултати Шпорет Длабоко Пржење Во Гранит

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Подобриот Готвач 16 Инчен длабок сад за пржење е задолжителен кога станува збор за готвење за семејни собири, забави и многу повеќе. Големиот дијаметар од 16 инчи и длабочината од 3 инчи е совршен за пржење на големи порции за сервирање. Доаѓа со капак од калено стакло со дупка за вентилација за безбедно следење додека готвите, а ладните рачки на допир и копчето го олеснуваат транспортот од шпорет до шалтер. Изграден со алуминиум со тежок мерач, стакло отпорно на топлина и сребрена метална нелеплива внатрешна обвивка. Послужете ги вашите омилени оброци на сите луѓе што ги сакате со оваа голема фритеза! Боја : Гранит. Нелеплив метален внатрешен слој. Бакелит рачка со заштитник на топлина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Лилјак Метал Логото Метал Ветер Ѕвонче Ноќта На Вештерките Декорација Градина Декорација Надворешна Декорација Домаќинство Ги

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка ја продава коби брајант од Пазарот На Џојбај.Лилјак Метал Ло�

DEN 223.68

Гдфун Женска Туника Со Кратки Ракави Лабава Копче За Возбудување Со Плус Големина Секојдневен Летен Ден На Независноста Печатени

Големина : S Биста : 95cm / 37.40" ракав : 20cm / 7.87" Должина : 70cm / 27.56"Големина : M Биста : 100cm / 39.37" Ракав : 21cm / 8.27" Должи�

DEN 95.84