• Свеж
Овордтанк Градници За Женска Долна Облека Плус Големина Еднобојна

Овордтанк Градници За Женска Долна Облека Плус Големина Еднобојна

DEN 639.20

Од стока
Во магацинот

Овордтанк Градници За Женска Долна Облека Плус Големина Солидна Боја Повод : Секојдневен, Далиј, Секојдневен, Заспан : Жени, Помлади Сезона : Пролет Лето Fall Зимски Материјал : најлон Материјал : најлон. Големина : S,M,L,XL,XXL, XXXL. Боја : Црна,Розова,Беж,Црвена,Виолетова,Сива, Лубеница Црвена. Овордтанк Градници За Женска Долна Облека Плус Големина Цврста Боја.

Детални спецификации

Додатоци на производи