• Свеж
Градина Разбојник Рака Јамка Плевел Рачно Плевене Алатка Отстранувач Машина R8S W3R0

Градина Разбојник Рака Јамка Плевел Рачно Плевене Алатка Отстранувач Машина R8S W3R0

DEN 591.84

Од стока
Во магацинот

Спецификација : Пренослива големина, лесна за носење и употреба.Изработени од железна вилушка и пластична рачка, отпорни на ' рѓа и издржливи.Одлично за плевене корени и трева.Бифурциран дизајн за лесно плевене.Погоден за градини, дворови, паркови итн.Име на производот : машина за плевенењематеријал : Железо, Пластика Карактеристики : Издржлив, Вилушки, Градинарски Алат Големина : 25 см / 11 инчи (прибл.) Забелешки : Поради различното осветлување и поставките на екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликата.Ве молиме дозволете мали разлики во големината поради рачни мерења.Вклучен пакет : 1 x Weeder Hecho de tenedor de hierro y манго де пластико, duradero. Тамањо портатил, фасил де транспортар и усар. Дисењо бифуркадо пара олеснувач ел десмалезадо. Идеален пара десмалезар корени и хиерба. Адеквадо пара жардини, дворови, паркови итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Машки Спортски Џемпер Палто Мода Еднобоен Кардиган Со Качулка Со Долги Ракави Со Џеб Секојдневен Палто Со Врвка Со Целосен Патент

Машки Спортски Џемпер Палто Моден Контраст Во Боја Џеб Со Качулка Со Долги Ракави Патент Палто Со Врвки

DEN 575.84