• Свеж
Женски Ноќта На Вештерките Печати Дуксер Кошула Долги Ракави Пуловер Блузи За Подарок За Денот На Благодарноста

Женски Ноќта На Вештерките Печати Дуксер Кошула Долги Ракави Пуловер Блузи За Подарок За Денот На Благодарноста

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.*Пол : Женскисезона : Цела Сезона, Целосен Материјал : 100% Полиестерколор : Бела Боја : Мслев : Тип На Јака Со Долги Ракави : Стил На Вратот На Екипажот : Дебелина На Печатење : Стандарден Стил : Готски,панк,Мода, Секојдневен Повод : облечи забава; игра со улоги; косплеј забава; ноќта на вештерките; тематска забава; танц вечер; Божиќ; трик-или-лекување; надвор карневалска ноќна Парада; Маскарада Топкашто Добивате : 1 X Женски Топсизајз Табела : Големина : С Биста : 110cm/45.67" Рамо : 51cm/20.08" Ракав : 62cm/24.41" должина : 70cm/27.56" големина : м биста : 116cm/45.67" рамо : 53cm/20.87" ракав : 63см/24.80" Должина : 72см/28.35" Големина : Л Биста : 122см/48.03" Рамо : 55см/21.65" Ракав : 64см/25.20" Должина : 74см/29.13" Големина : Xl биста : 128см/50.39" рамо : 57см/22.44" ракав : 65см/25.59" Должина : 76cm/29.92" Големина : Xxl Биста : 134cm/53.54" Рамо : 59cm/23.23" Ракав : 66cm/25.98" Должина : 78cm/30.71" Големина : Xxxl Биста : 142cm/57.48" рамо : 61cm/24.02" ракав : 67cm/26.38" Должина : 80см/31.50"*Внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. [Ткаенина]мека и квалитетна, пријателска за кожата и не проѕирна, ви овозможува најудобно искуство при носење. [Прилики] Погоден За Секојдневно Носење / Патување/ Дома / Одмор/ Шопинг/ Улица/ Забава/ Отворено/ Клуб.Најдобрите Подароци За Жените. [Натпревар] Спарете го овој основен врв со слаби фармерки, демин шорцеви, здолништа, хеланки, панталони, сандали, потпетици, чизми и ѓердан за пристоен изглед!. [Табела со големини] Ве Молиме Погледнете ја "Табелата Со Големини" што ја даваме на сликата пред Да Нарачате. Други прашања, ве молиме контактирајте не слободно!. [Топли Совети] Машина/ рачно перење. Измијте ги темните бои одделно, не избелувајте, исушете се ниско, исушете ја линијата во сенка, ниско железо доколку е потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи