• Свеж
Меурчиња во редови Сликање печатење на природно бор дрво

Меурчиња во редови Сликање печатење на природно бор дрво

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : -Ирити подготвени да висат. -Пококува сертификат за автентичност. -Дода парчиња се избрани со фини занаетчии за печатење. -Најни УВ УВ мастило печатење на природно бор дрво. Тема : -Геометриски. Пол : -нетрална. Стил : -образно. Боја : -Маликолор. Временски период : -образно. Средна : -икула печатена. Тип на производ : -Отпечаток на сликарство. Примарен уметнички материјал : -вуд. Големина 32 "H x 32 " W x 1.5 "D - големина : -Medium 25 " - 32 ". Димензии : големина 32 " H x 32 "W x 1,5 " D - целосна висина - Топ до дното : -32 ". Големина 32 " h x 32 "w x 1.5 " d - целокупна ширина - од страна на страна : -32 ". Големина 32 " H x 32 "W x 1.5 " D - целосна длабочина - предна до грб : -1.5 ". Големина 32 " H x 32 "W x 1,5 " D - Севкупна тежина на производот : -13 bs. Карактеристиките на Marm9423 пристигнуваат подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Парчињата од дрво се избрани со фини занаетчии за печатење. Ликовна уметност УВ мастило печатење на природно бор дрво. Тема : Геометриски. Пол : Неутрален. Стил : современ. Боја : повеќебојно. Временски период : современ. Среден : Giclee Printed. Тип на производ : Печатење на сликарство. Примарен уметнички материјал : дрво. Големина (24 "H x 24" W x 1.5 "D) : Мал 18" -24 ". Големина (32" H x 32 "W x 1.5" D) : Среден 25 "-32". Големина (40 "H x 40" W x 1,5 "D) : Голем 33" -40 ". Димензии големина 24" H x 24 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 24 ". Севкупна ширина - страна до страна на Страна : 24 ". Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 10 bs. Големина 32" H x 32 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 32 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 32". Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 13 bs. Големина 40" H x 40 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 40 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 40". Севкупна длабочина - напред до назад : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 18 фунти.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќ Подароци Детски Подароци Брош

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќни По

DEN 2.33