• Свеж
iHome IB-Слушалки - целосна големина - жичен приклучок

iHome IB-Слушалки - целосна големина - жичен приклучок

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

i Home IB34-Слушалки Клучни Карактеристики и Придобивки : Обезбедува детален, динамичен звук со подобрен одговор на басот. Вклучува торбичка за патување за дополнителна преносливост. Гумени домување. Ротирачки слушалки. За дополнителна преносливост. Поместена и прилагодлива лента за глава за прилагодено вклопување. Стилски рамен кабел. Обезбедува заплеткување слободна употреба. Што Е Вклучено : i Home IB34. Слушалки торбичка.

Детални спецификации

Додатоци на производи