• Свеж
Гдфун Мода Женски Обичен Лабав Круг Вратот Цврст Краток Ракав Врвот краток ракав врвот за жени

Гдфун Мода Женски Обичен Лабав Круг Вратот Цврст Краток Ракав Врвот краток ракав врвот за жени

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 89см/35.04" Должина : 57см/22.44" Ракав : 21см/8.27"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01" Должина : 58см/22.83" Ракав : 22.5 см/8.86"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 10 ЕУ : 38 БИСТА : 100СМ/39.37" должина : 59см/23.23" ракав : 24см/9.45"големина : xl сад : 10 велика британија : 12 ЕУ : 40 БИСТА : 106СМ/41.73" должина : 60см/23.62" ракав : 25см/9.84"големина : xxl сад : 12 Велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 42 БИСТА : 114см/44.88" должина : 61см/24.02" ракав : 26см/10.24"големина : Хххл сад : 14 велика британија : 16 Еу : 44 БИСТА : 120СМ/47.24" должина : 62см/24.41" ракав : 27см/10.63"што добивате : 1 компјутер женска блузакако ДА СЕ МИЕ : РАЧНО МИЕЊЕ ЛАДНО,висат или линија ДРИСТИЛ : СЕКОЈДНЕВНА облека совршена За Вас Омилени фармерки,панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Материјал : Полиестер Ве Молиме внимавајте табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката, Изберете ја големината според неа. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Одговара : одговара на должината на големината : Редовен Пол : Жени Прилика : Секојдневни Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Обичниот пуловер со долги ракави се чувствува мек и удобен и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Дебелина : Стандардисезона : Цела Сезона Нацртајте ги вашите работи со оваа стилска нова Кошула која е совршена за секоја пригода!. Уживајте во удобноста и модата во исто време со оваа уникатна маица р. Натпревар : женските врвови лесно се совпаѓаат.Можете да изберете фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолништа. Повод : женски кошули со кратки ракави за жени погодни за секојдневни, шопинг, запознавање, улица, канцеларија, работа, на отворено, училиште, дневна облека итн. Забелешка : Изберете точна големина од нашиот опис, ќе добиете слатки врвови.

Детални спецификации

Додатоци на производи