• Свеж
Три-Штит Тешки Солиден Тенок Случај Во Комплет СО 38w Автомобил Полнач, 38w Ѕид Полнач, 3А USB-C ДО USB-C Кабел За Samsung Galaxy S22

Три-Штит Тешки Солиден Тенок Случај Во Комплет СО 38w Автомобил Полнач, 38w Ѕид Полнач, 3А USB-C ДО USB-C Кабел За Samsung Galaxy

DEN 1279.84

Од стока
Во магацинот

Овој комплет за пакети со комбинирани додатоци е дизајниран За Samsung Galaxy S22 (дисплеј од 6,1 инчи). Вклучува куќиште, полнач за автомобил, ѕиден полнач, УСБ-кабел. П.н. е. три-штит отпорен на удари (Црн Мермер) е изработен од високо квалитетна поликарбонатна тврда обвивка и флексибилна цврстина ТПУ (Термопластичен Полиуретан) внатрешно силиконско јадро. Патентиран дизајн На Три Штит со засилена технологија за апсорпција и дисперзија на удари од четири агли. Цврсти страни против лизгање и текстуриран дизајн за силна контрола на стисокот. Тестирана заштита Од пад на воено Одделение - Ги Исполнува Стандардите МИЛ-СПБ 810Г-516,6. Отпорна на удари тврда гумена поликарбонатна пластична обвивка со вграден држач за удари. Прецизни исечоци, лесен за пристап до сите порти, копчиња, камери и звучници. Полначот за автомобили е ултра компактен и изработен од тежок пвц материјал. 38 Вати (USB-Брзо Полнење 3.0 + USB-C 20 Вати Моќност Испорака) висока моќност наплаќа два уреди брзо и безбедно. 20 W PD USB-C (Тип-Ц) порта обезбедува ултра брзо полнење За уредите Тип-Ц. Вградената технологија за паметни ИЦ чипови го спречува вашиот уред од прекумерна струја, преполнување и прегревање. Ѕид полнач 38 Вати (USB-Брзо Полнење 3.0 + USB-C 20 Вати Моќност Испорака) висока моќност обвиненија два уреди брзо и безбедно. 20 W PD USB-C (Тип-Ц) порта обезбедува ултра брзо полнење За уредите Тип-Ц. Доаѓа со 5 стапки 3а кабел за напојување со брзо полнење Тип-Ц До тип-Ц за полнење (USB-C до USB-C) кабел. Висока моќност (3 засилувач) достапност за полнење на вашиот уред ОД USB-C Pd Порта. Изработен од тежок (без јазли) тпу материјал. Вклучува Бемз Депо атом светлина привезок. Премиум пакет додатоци со 5 артикли компатибилен Со samsung Galaxy S22 (дисплеј од 6,1 инчи) вклучува : тежок оклоп отпорен на удари од три штит, цврст тенок случај (Црн Мермер), 38w двоен USB порт автомобил полнач, 38w двоен usb wallиден полнач, 3 A USB-C до USB-C кабел (Долг 5 Стапки) И Bemz depot atom светлосен приврзок за клучеви. Воено одделение пад тест (МИЛ-СПБ 810Г-516.6) сертифициран. Патентираниот дизајн на три Штит е изработен од двослоен висококвалитетен, отпорен на гребење поликарбонат и ТПУ (термопластичен полиуретан). Внатрешното силиконско јадро со флексибилна јачина го штити вашиот уред од испакнатини, капки и падови со големо влијание. Тенок и ergономски двослоен дизајн штити од оштетување со засилена технологија за дисперзија на четири агли. Дизајн на воздушен џеб за циркулација на ладење. Карактеристики вграден магнетни метал kickstand. Автомобил Полнач - 38 Вати (БРЗО Полнење 3.0 USB Порта СО 20 W USB-C Pd Порта) на моќ за ултра брзо брзо полнење за да го задржите вашиот уред целосно наполнет. Ултра компактен дизајн изграден со тежок пвц материјал. Вградената паметна технологија за ИЦ безбедно полни уреди и спречува преполнување и прегревање на вашиот уред. Ѕид Полнач-38 Вати (БРЗО Полнење 3.0 USB Порта СО 20 W USB-C Порта За Испорака На Енергија) за ултра брзо брзо полнење за да го задржите вашиот уред целосно наполнет. USB-C pd портата нуди максимална моќност на полнење. УСБ Тип-Ц До Тип-Ц Кабел-5 стапки должина за повеќе движење. Изработен од издржлив ТПЕ и флексибилен пвц. Може да издржи 2000+ свиоци, абење, заплеткување и често свиткување од приклучување/исклучување. 3 светилки за напојување за ултра брзо полнење и брзи брзини на пренос на податоци користејќи која било USB-C порта.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00