• Свеж
Артофрамс Црна Рамка За Слика, Црна Мдф Постер Рамка

Артофрамс Црна Рамка За Слика, Црна Мдф Постер Рамка

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Кога ви треба класична црна рамка со средна ширина, не гледајте понатаму! Оваа мазна рамна рамка е одлична за прикажување на вашите црно-бели фотографии насекаде во вашиот дом. Задебелени отпечатоци се појавуваат во оваа рамка и дипломите изгледаат професионално во оваа разноврсна рамка. 4х34 "Црна Црна Постер Рамка Оваа 4х34" Постер Рамка Доаѓа со 060 Плекси Стакло и жица виси во собата за монтирање на ѕид!. Изработена од МДФ-оваа единствена прилагодена рамка за слика ќе го подобри секое уметничко дело што ќе го ставите во неа!. Одговара На 4х34 Инчни Фотографии! Вистинската големина на Рамката (завршена големина) е 6х36 инчи. Оваа рамка е широка 1,25 инчи и висока 0,7500 инчи. Таа има .Усна од 25 инчи (делот што ја покрива вашата фотографија) и зајак од 0,3750 инчи (простор помеѓу усната и задниот дел на рамката, максималната дебелина на уметноста што може да ја држи оваа рамка).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Hemенски хеланки со високи половини на половината се протегаат велосипедистички хеланки кои трчаат жени со шорцеви од вратоврска,

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 половината : 60см / 23.62 '' Хип : 78cm / 30.71 '' Должина : 42cm / 16.54 '' Големи�

DEN 0.67