• Свеж
Mothyskins LENID33014 - Цврст Чај Кожата За Lenovo IdeaPad во. - Цврст Чај

Mothyskins LENID33014 - Цврст Чај Кожата За Lenovo IdeaPad во. - Цврст Чај

DEN 7839.84

Од стока
Во магацинот

Вие сте на вистинското место затоа што го имаме токму она што го барате! Оваа цврста кожа од Чај е совршен начин да го покажете вашиот стил! Или со стотици други дизајни На Mothyskins, можете да бидете сигурни дека ќе најдете оној што ќе ви се допадне, и кој ќе го покаже вашиот уникатен стил! Со Моќни Кожи, Вашата Опрема е заштитена од гребнатини, гребнатини, прашина, врвови на прстите и абење на секојдневната употреба! Покријте ја Вашата Леново Идеапад 330 14" (2018) со убава, стилска кожа од налепници и чувајте ја заштитена во исто време! Лесен за нанесување и лесен за отстранување без лепливи остатоци! Направете ја вашата омилена опрема да изгледа како нова и издвојте се од толпата! Карактеристики винил налепница за налепници не Е Тврд Каземат Финишултра-Тенок, Ултра Издржлив, Отпорен На Дамки Стотици различни дизајни леново Идеапад 330 14" (2018) не е вклучен заштитна, Издржлива и Уникатна обвивка Од Винил Налепница лесна За Нанесување, Отстранување И Промена На Стилови Направени Во Усакомпатибилност : Леново Идеапад 330 14 во. 2018спецификациидизајн : Солидна Телесна Тежина : 0.01 фунти-SKU : VSNS182517 ГОРДО НАПРАВЕНО ВО Сад : Купете Со доверба и гордост што доаѓа само од купување производ За Потпишување произведен во нашиот најсовремен објект во Вест Палм Бич, Флорида. ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи за Вашата Леново Идеапад 330 14 "(2018)! Не ви се допаѓа цврстата Кожа од Чај? Имаме стотици дизајни за избор, така што Вашата Леново Идеапад 330 14 "(2018) ќе биде единствена како и вие!. ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба! Мека винилна обвивка на кожата, не е направена од гума, силикон или пластика & тоа не е ТЕЖОК случај. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Лесно Нанесете ја вашата винилна налепница со Силни Кожи & со прецизност на Вашата Леново Идеапад 330 14 " (2018) благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Туники За Жени Летни Хенли Кошули Трендовски Копчиња Со Кратки Ракави До Врвови Од Туника Симпатична Долга Плисирана Маица Цветни

Женски Летни Секојдневни Врвови VВратот Кријат Стомак Маици Со Кратки Ракави Туника Блузикарактеристи�

DEN 1.67