• Свеж
Женски Летни Фустани Плажа Одмор Фустани Бохо Фустани Солидна А-Линија Фустани Подароци На Дозвола Бела 5XL

Женски Летни Фустани Плажа Одмор Фустани Бохо Фустани Солидна А-Линија Фустани Подароци На Дозвола Бела 5XL

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Лето Плус Големина V Вратот Краток Ракав Коленото Џеб Почвата Боја Секојдневен Фустан За Women Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Овој Печатен Фустан е ПРЕКРАСЕН! чипка и колку е удобна! Не пропуштајте го овој фустан.4.Одлично За Забава, Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Пол : Женска Пригода : Забава,Дневна, Секојдневна Материјал : Полиестерстил : Секојдневен : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Dress Size USUKEUBust Sleeve Shoulderlengthl141844120cm/47.24"16cm/6.30"63cm/24.80"96cm/37.80"XL162046126cm/49.61"16.5 cm/6.50"65cm/25.59"98cm/38.58"XXL182248132cm/51.97"17cm/6.69"67cm/26.38"102cm/40.16"XXXL202450140cm/55.12"17.5 cm/6.89"69cm/27.17"104cm/40.94"XXXXL222652148cm/58.27"18cm/7.09"71cm/27.95"106cm/41.73"XXXXXL242854156cm/61.42"18.5 cm/7.28"73cm/28.74"108cm/42.52" Size : LUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 120cm/47.24"Sleeve : 16cm/6.30"Shoulder : 63cm/24.80"Length : 96cm/37.80"Size : XLUS : 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 126cm/49.61"Sleeve : 16.5 cm/6.50"Shoulder : 65cm/25.59"Length : 98cm/38.58"Size : XXLUS : 18 UK : 22 EU : 48 Bust : 132cm/51.97"Sleeve : 17cm/6.69"Shoulder : 67cm/26.38"Length : 102cm/40.16"Size : XXXLUS : 20 UK : 24 EU : 50 Bust : 140cm/55.12"Sleeve : 17.5 cm/6.89"Shoulder : 69cm/27.17"Length : 104cm/40.94"Size : XXXXLUS : 22 UK : 26 EU : 52 Bust : 148cm/58.27"Sleeve : 18cm/7.09"Shoulder : 71cm/27.95"Length : 106cm/41.73"Size : XXXXXLUS : 24 UK : 28 EU : 54 Bust : 156cm/61.42"Sleeve : 18.5 cm/7.28"Shoulder : 73cm/28.74"Length : 108cm/42.52" Табела Со Големини : Големина : Л САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 120см/47.24 "Ракав : 16см/6.30" Рамо : 63см/24.80" Должина : 96см/37.80" Фустани Стил : А-Линија Фустани Шема : Цврст Стил На Вратот : В-Врат. `+Ултра Лесен И Мек Материјал Сигурно ќе ви се допадне начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате. Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен, но Не гледам преку. Задолжителен Предмет Во Вашата Гардероба и идеален предмет за секојдневно носење и одмори!. ●Погоден За Поголемиот дел Од Телото.Нашите опсези на големини се S-4 XL, со одличен Еластичен Појас кој одговара на сите типови на тело. Без разлика дали сте тенок или дебел, овој фустан е за вас. Носете го и ќе бидете полни со шарм!. ●Натпревар И Пригода Можете да спарите Високи потпетици и Стилска торба со неа, особено со модни капи или кул очила за сонце, ќе се појави поинаков прекрасен изглед. Совршен фустан за секојдневен,свадба,забава,одмор, улична облека, коктел,секојдневен живот. Сигурни сме дека нашите женски фустани ќе станат важни предмети во вашата гардероба. Забавувајте се на сонце со нашите слатки летни фустани. Тоа е удобно лесен и неверојатно мек за да го надополни убавото време.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Црно осветлување Месечина ТАПИСЕРИЈА УВ Реактивна Таписерија Медуза Таписерија Хипи Печурки Таписерии Растителни Таписерии Нокти

Висококвалитетен Материјал : оваа таписерија на месечината е изработена од 100% полиестер, кој е удобен, с

DEN 1.67

Премиум Појас За Жени Фајас Колумбијас Свежо И Светло Тело Обликувач Слабеење за Жени Обликувана Облека И Фајас Жени Лесен Обликувач

Премиум Појас За Жени Свежи И Лесни со Средно Висока Компресија Испотете ги дополнителните сантиметри!

DEN 1279.84

Туники За Жени Летни Хенли Кошули Трендовски Копчиња Со Кратки Ракави До Врвови Од Туника Симпатична Долга Плисирана Маица Цветни

Женски Летни Секојдневни Врвови VВратот Кријат Стомак Маици Со Кратки Ракави Туника Блузикарактеристи�

DEN 1.67

Тропско-Plantsетски-растенија телефонски случај За Samsung Galaxy А 5G За Жени Мажи Подароци, Мека Силиконски Стил Шок-Тропски-Plantsетски-Растенија

[Премиум Силиконски Материјал] оваа футрола за телефон е изработена од силикон со супериорен квалитет, �

DEN 0.67