• Свеж
Леново В ИГЛ Дома & Бизнис Лаптоп, Интел UHD 600, 8GB RAM МЕМОРИЈА, 512GB PCIe SSD + 1TB HDD, Wifi, USB 3.2, HDMI, Веб Камера, Bluetooth, Победа Дома)

Леново В ИГЛ Дома & Бизнис Лаптоп, Интел UHD 600, 8GB RAM МЕМОРИЈА, 512GB PCIe SSD + 1TB HDD, Wifi, USB 3.2, HDMI, Веб Камера,

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

ВЕЛЦТОРМ КОМПЈУТЕР продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, производителот?с кутија беше отворена од страна на нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција, и инсталација на надградби во согласност со спецификациите рекламира. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : Леново V15 IGL 82 C30036 UKForm/Стил : Стандардпроцесор : Интел Celeron N4020 1.10 GHz Процесор (до 2.8 GHz, 4 MB Кеш, 2-Јадра, )Меморија : 8 GB Одборот DDR4 RAMGraphics : Intel UHD 600 Интегрирана Графика, Складирање : 512 GB PCIe SSD (Цврста Состојба диск) + 1tb Hdd (хард диск)оперативен систем : windows 11 home-64display : 15.6" Hd (1366x768) 60hz 16 : 9 tn Дисплеј поврзување : 802.11 Ac Wifi, bluetooth 5.0, Порти/Слотови : , 2 Usb 3.2 gen1, 1 Usb 2.0, 1 HDMI, Sd КАРТИЧКА ЧИТАЧ, без Оптички Диск, СЛУШАЛКИ/МИКРОФОН КОМБО ЏЕКИНПУТ/излез : интегрирана веб Камера, Сива, Батерија : 45w Напојување, 2-Ќелија 35 Whr Батерија Други Карактеристики, Боја : железо сива тежина : 4 LBPRODUCT ДИМЕНЗИИ (Wxlxh) : 1 ГОДИНА ПРОИЗВОДИТЕЛ ГАРАНЦИЈА Од Velztorm Компјутер (Професионално надграден Од Velztorm Компјутер) ИНТЕЛ CELERON N4020 2-Јадро процесор. Интел УХД 600 Графика. 512 GB PCIe NVMe SSD + 1 TB HDD. 8 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. 15.6 " HD (1366x768) Дисплеј. Windows 11 Насловна 64bit.

Детални спецификации

Додатоци на производи