• Свеж
Стромберг Карлсон АД30ИНД 30 Р В Ножици Џек

Стромберг Карлсон АД30ИНД 30 Р В Ножици Џек

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Кога кампувате, убаво е да го стабилизирате ВАШИОТ Р.в. за да го елиминирате лулањето и нишањето и да го израмните. R кои не се правилно израмнети може да доживеат проблеми со нивните апарати или системи во нивниот тренер. Стромберг карлсон приклучоците за ножици се избор на индустријата од производителите за стабилизирање и израмнување на приколката за патување и петтото тркало. Нашиот приклучок може да подигне и израмни по 5000 фунти и нашата основа ќе ја поддржи вашата единица на меки површини. Ние обезбедуваме две големини за да одговараат на вашите потреби. Стромберг Карлсон АД30ИНД 30" Р.в. Ножици Џек.

Детални спецификации

Додатоци на производи