• Свеж
Yellowфипром Жица Жолти Дуксери За Жени Паѓаат Убаво Срце Графички Дуксери Со Долги Ракави Пуловер За Култури

Yellowфипром Жица Жолти Дуксери За Жени Паѓаат Убаво Срце Графички Дуксери Со Долги Ракави Пуловер За Култури

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Што можат да ви обезбедат џемперите Наfфипром? Прво, тие се направени од дебели материјали како волна, фланелен или изолациона ткаенина, обезбедувајќи одлична топлина и ве одржуваат топло и удобно во студено време; Второ, лабавиот дизајн и меката ткаенина ви овозможуваат одлична удобност при носење, овозможувајќи ви слободно движење; Конечно, овој класичен елемент на модата може лесно да се спои со разни облеки, од секојдневна до формална, од спортска до модерна, со силно чувство за мода. Шапката помалку дизајн ги прави повеќе минималистички и разноврсни, што ги прави идеален избор за да ве стопли во зимска мода. Yellowфипром Жолти Дуксери Со Врвки За Жени Fall 2023 Убаво Срце Графички Дуксери Со Долги Ракави Пуловер За Култури. Големина Шема : Големина : XS Големина : X-Мали САД : 2 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕВРА : 30 Биста : 86cm/33.86" Ракав : 49cm/19.29" Должина : 46cm/18.11"Големина : S Големина : S : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 EUR : 32 Биста : 92cm/36.22" Ракав : 50cm/19.69" Должина : 47cm/18.50"Големина : М Големина : СРЕДНО Сад : 6 Велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУР : 34 БИСТА : 98см/38,58" ракав : 51см/20,08" должина : 48см/18,90"големина : л големина : Големи Сад : 8 Велика БРИТАНИЈА : 10 Еур : 36 биста : 104см/40,94" ракав : 52см/20,47" должина : 49см/19,29"големина : xl Големина : X-ГОЛЕМИ САД : 10 Велика БРИТАНИЈА : 12 ЕВРА : 38 биста : 110cm/43.31" ракав : 53cm/20.87" должина : 50cm/19.69". Пред да нарачате, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини и слободно контактирајте не со какви било прашања. Обрнете особено внимание на деталите за големината. Карактеристики : 1. Изработен од еластична и дише ткаенина, овој женски дуксер со долги ракави е мек, лесен и удобен наспроти кожата. 2. Може да се комбинира со јакна или да се носи сам. Поклопете го со шорцеви, фустани, потпетици или станови за да создадете совршен изглед за секое расположение. 3. Погоден за различни прилики, вклучувајќи секојдневно носење, одмори, Божиќни прослави, датуми, спорт, кампус, работа и улична мода. Лесно спарете го со чизми и хеланки за стилски тимови и во пролет и во зима. 4. Оваа секојдневна облека ја покажува вашата уникатност и живост, додавајќи допир на елеганција и софистицираност во вашата гардероба. Ќе се заљубите во него во моментот кога ќе го примите. 5. Дизајниран за погодност, овој дуксер е лесен за нега. Може да се мие рачно или машински со ладна вода, но избегнувајте користење на белило. Закачете ја да се исуши. Додадете го во вашата кошничка сега и без напор надградете го вашиот моден стил!. Информации за производот : Сезона : Aut / Пролет / Зима Пол : Женски Стил : Секојдневен, Модерен,есенски аутфити за жени Пригода : Оваа Fashion Модни Дуксери за жени, погодни за секојдневно, секојдневно носење, канцеларија, забава, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јога, пролет, fall и зима. Тоа е исто така добар подарок за вашиот пријател или семејство. Натпревар : Лесен за спарување со секојдневни панталони, фармерки, џогери, шорцеви, патики, секојдневни чевли за создавање мода и убав изглед во fall и зима. Можете исто така да одговарате на се што сакате внатре,како резервоар, кроп топ, елек, итн. Должина на ракавот : Вклопување На Долг Ракав : Упатство За Нега На Стандардна големина : ладно миење Раце, закачување или сушење на линија што добивате : 1 Женски дуксер.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќ Подароци Детски Подароци Брош

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќни По

DEN 2.33