• Свеж
Прозорец Регулатор Одговара изберете: 2004-ТОЈОТА ПРИУС, 2007 - ТОЈОТА ЈАРИС

Прозорец Регулатор Одговара изберете: 2004-ТОЈОТА ПРИУС, 2007 - ТОЈОТА ЈАРИС

DEN 998.24

Од стока
Во магацинот

Регулатор на прозорецот за напојување Регулатор На Прозорецот Одговара Изберете : 2004-2022 ТОЈОТА ПРИУС 2007-2011 ТОЈОТА ЈАРИС 4 Цил 1,5 Л 2005-2010 ТОЈОТА ПОТОМСТВО ТЦ 2017-2022 ТОЈОТА ПРИУС ПРЕМИЕР 2008-2014 ТОЈОТА ПОТОМСТВО ХД 2017 ТОЈОТА ПРИУС В 2012-2015 Тојота Приус Приклучок И Повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Hemенски хеланки со високи половини на половината се протегаат велосипедистички хеланки кои трчаат жени со шорцеви од вратоврска,

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 половината : 60см / 23.62 '' Хип : 78cm / 30.71 '' Должина : 42cm / 16.54 '' Големи�

DEN 0.67