• Свеж
Бетси Дрејк Кт Наредени Жаби Кујна Пешкир

Бетси Дрејк Кт Наредени Жаби Кујна Пешкир

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Нови микрофибер и памук 16" х 25" апсорбирачки кујнски крпи. Може да се користи во затворени простории или на отворено. Бетси Дрејк нуди Перници Со Кабел, Без Перници За Кабел, Душеци За Подови, Крпи За Гости, Кујнски Крпи, Крпи За Плажа, Знамиња За Градина, Големи Знамиња, Ѕидни Виси На Отворено, Ѕидни Табли, Завеси За Туширање, Маса, Фрла Сопствена Уметничка Програма. Изберете ги парчињата што одат со вашиот домашен декор и уживајте во прекрасните ефекти на осветлување по пристапни цени.Спецификации големина : 16 х 25 инчи.Тежина : 1 фунти-SKU : BTDR2560 Нови микрофибер И памук 16" x 25 " абсорбента кујна крпи. Може да се користи во затворени простории или на отворено. Бетси Дрејк нуди Перници Со Кабел, Без Перници За Кабел, Душеци За Подови, Крпи За Гости, Кујнски Крпи, Крпи За Плажа, Знамиња За Градина, Големи Знамиња, Ѕидни Виси На Отворено, Ѕидни Табли, Завеси За Туширање, Маса, Фрла Сопствена Уметничка Програма. Изберете ги парчињата што одат со вашиот домашен декор и уживајте во прекрасните ефекти на осветлување по пристапни цени. Спецификации Големина : 16 х 25 во. Тежина : 1 килограми. - ШКУ : БТДР2560.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24