• Свеж
Амидоа Жени Волнена Салон Јакна Палта Карирано Копче Надолу Долги Кардигани Фланелен Трендовски Зимски Облека Со Џеб

Амидоа Жени Волнена Салон Јакна Палта Карирано Копче Надолу Долги Кардигани Фланелен Трендовски Зимски Облека Со Џеб

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

♛+Добредојдовте На Амидоа Онлајн Мода】 1.За амидоа : Онлајн Модната Продавница амидоа е основана на 2012 година. тоа е секојдневно нови пристигнувања модерна шик трендовски облека + мода. Ние се фокусираме на модната женска облека. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн компанија за гардероба ширум светот. нашиот бренд кој се фокусира на жени, погоден за женски блузи,маици, јакна, палто ,renнајдобриот Пријател, Ги Прави Сите Среќни Опуштени и Самоуверени.2.ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Памук и Полиестер. Мека пријатна и пријателска за кожата ткаенина. Добри подароци за големина на облека : Ве Молиме Погледнете ја Табелата Со Големини Како Трета Од Лево, А не Големина, ПРЕДЛАГАМЕ ДА КУПИТЕ 1~2 ГОЛЕМИНА НАГОРЕ.Слатки дуксери дуксери, Врвови За Пуловер Во winter зима, Секојдневен лабав стил на вклопување.Дизајнот е толку симпатичен! Одлично за носење со хеланки, шорцеви, фармерки и здолништа. За Жени/ тинејџерки/ Дами.Повод : Секојдневен, Секојдневен живот, дневна облека, Училиште, Забава, Состанок. За Лето, Пролет, Fall Зима, Ноќта на Вештерките, Божиќ 2022 Година,Денот На Таткото На Мајката На Вљубените Денот на Благодарноста денот на патриотскиот Ден на Божиќ Денот на Наставниците Курбан Бајрам Нова Година Денот На Свети Патрик Денот На Роденденот На Велигден Денот на Споменот на Вашингтон Амидоа Женски Волнени Салон Јакна Палта Карирано Копче Надолу Долги Кардигани Фланелен 2022 Трендовски Зимска Облека со Џеб. ●ПОВЕЌЕ : бел костум за жени атлетска јакна жени грди божиќни кардигани за жени машки божиќен џемпер црна тексас јакна џемпер за жаби мажи џемпери од кардиган машки пуфер јакна грд џемпер божиќни мажи жолто дождовно палто моторџиска јакна машка кожна бомбер јакна зимски капут за мажи жолта јакна стапица костум за мажи јакна за вежбање јакна за целото тело исус божиќен џемпер женски исечен џемпер. ●ГОЛЕМИНА : Во однос на големината, можете да се повикате на втората или третата слика од главната слика на производот, препорачуваме да нарачате една големина поголема од вообичаеното. ●ИСПОРАКА И ВРАЌАЊЕ : ние ќе ја потврдиме пратката во рок од 24 часа и ќе ја испорачаме во рок од 5-15 дена.Ако не сте задоволни со жените врвот со цвеќиња, МОЖЕТЕ ДА го вратите БЕСПЛАТНО во рок од 30 дена!. ●ПРИЛИКА : Овие слатки врвови се погодни за работа, секојдневно носење, дом, одмор, училиште, забава, плажа, одмор, канцеларија или какви било посебни прилики.

Детални спецификации

Додатоци на производи