• Свеж
Каузална Платно Лента Ранец Симпатична Тинејџерски Ранци За Девојки Училиште Торба

Каузална Платно Лента Ранец Симпатична Тинејџерски Ранци За Девојки Училиште Торба

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : . Материјал : Главно изработен Со висококвалитетно издржливо платно, класичен и рафиниран дизајн., елегантен и модерен. Големина : . Ранец : 12.2" L x 5.5" D x 17.7" H. тип На Затворање : Затворање На Патент. Карактеристики : . Згуснете го дизајнот на ременот,удобен за носење. Многу дизајн на капацитет, повеќето од вашите дневни потреби може да се вчитаат. Научни и разумни прегради, ја прави вашата стока систематски да лежи во торбата. Специјално опремен со оддел за лаптоп, лесно носете го таблетот / лаптопот. Секојдневен Лесен стил кој се користи за : Училиште, Екскурзија, Излегување, купување прозорци итн.. Ве молиме дозволете мала разлика во бојата поради мониторот и осветленоста на светлината. Ве молиме дозволете 0,3" -0,9 " во грешка во големината поради рачно мерење. И ве молиме потврдете ги информациите за големината според нашиот опис наместо фотографиите Материјал : Главно изработен Со висококвалитетно издржливо платно, класичен и рафиниран дизајн., елегантен и модерен. Приближни Димензии : Ранец : 12.2" Л х 5.5" Д х 17.7 " Х. структура На Ранец : 1*посебен отвор за лаптоп, 3*внатрешни џебови за телефон/паричник, 1* внатрешен џеб за патент,2*надворешни странични џебови, 1* надворешен преден џеб за патент. Ранецот е Многу Совршен за носење на вашето шише со вода, чадор, мобилен телефон, клучеви, лаптоп, списание и така натаму кога возите велосипед трчате пешачење качување или било кој друг спорт на отворено цврст и просторен, има многу простор кој е совршен за носење таблет/лаптоп И закуски Одлично За секојдневна употреба и за студенти кои одат на училишен колеџ. Модерен и супер кул. Совршен подарок за вас и вашиот пријател. Гаранција : 12 Месечна ГАРАНЦИЈА. Сите проблеми со квалитетот со вашата торба, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решиме.(Се препорачува за деца од 3 години и погоре.).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84