• Свеж
Завртка Игла Сидро Окови, Во Кауција Големина,. Тон, Галванизиран

Завртка Игла Сидро Окови, Во Кауција Големина,. Тон, Галванизиран

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Завртка Игла Сидро Окови, 1/4 Во Кауција Големина,.75 Тони, Галванизиран. Сите окови тела и иглички се фалсификувани од легиран челик, термички обработени и калени. Сите окови се означени со големина (инчи и милиметри) и ограничување на работното оптоварување во тони. Крајната јачина е еднаква на 5 пати ограничување на работното оптоварување. Оковите со завртки, навртки и котер имаат краеви заштитени со конец и се тестирани 100% доказ. Стандардни толеранции во индустријата Се Применуваат Големина на пошта=1/4 бесконечен = Галванизиран Тип На Цинклокирање=Навојен Пинматеријал=Јаглероден Челик=Ограничување на Оптоварувањето на Оковите со Завртки=1500 lb Wt.=0.12 lb Order Вклучува 2 секој од 1 Секоја Завртка Игла Сидро Окови, 1/4 Во Кауција Големина,.75 Тони, Галванизиран Пакет од по 2.

Детални спецификации

Додатоци на производи