• Свеж
Машки Кошули Секојдневно Американско Знаме Патриотски 4 јули Мускул Свртете Јака Тенок Фит Краток Ракав 3д Печатење Патент Меки Маици Летни Врвови

Машки Кошули Секојдневно Американско Знаме Патриотски 4 јули Мускул Свртете Јака Тенок Фит Краток Ракав 3д Печатење Патент Меки

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Повлечете го затворањето. Машина За Перење табела : . Големина : S Биста : 106cm/41.73" Рамо : 45cm/17.72" Должина : 70cm/27.56"Големина : M Биста : 111cm/43.70" Рамо : 47cm/18.50" Должина : 72cm/28.35"Големина : L Биста : 116cm/45.67" Рамо : 49cm/19.29" Должина : 74см/29.13"големина : xl биста : 121см/47.64" рамо : 51см/20.08" должина : 76см/29.92"големина : xxl Биста : 128см/50.39" Рамо : 53см/20.87" Должина : 78см/30.71"големина : хххл биста : 135см/53.15" рамо : 55см/21.65" должина : 80см/31.50" 95% полиестер, 5% спандекс. Уникатен Дизајн-Памучниот Материјал Повеќе Дише Од Обичниот Материјал, Памучната Ткаенина Пред миум Ја Спречува Оваа Облека да Се Натрупува. Ако Имате Силни Мускули, Кошулата По-ло Добро ќе Се Вклопи. Нега На Облека - Машинско Перење Е Применливо, Но Миењето Раце Со Ладна Вода Ќе Биде Подобро. Закачете Ја Да Се Исуши Или Исуши На Ниска Температура. Машки Кошули Секојдневен Краток Ракав. Бели Маици За Мажи Тенок Одговара.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Туники За Жени Летни Хенли Кошули Трендовски Копчиња Со Кратки Ракави До Врвови Од Туника Симпатична Долга Плисирана Маица Цветни

Женски Летни Секојдневни Врвови VВратот Кријат Стомак Маици Со Кратки Ракави Туника Блузикарактеристи�

DEN 1.67

Премиум Појас За Жени Фајас Колумбијас Свежо И Светло Тело Обликувач Слабеење за Жени Обликувана Облека И Фајас Жени Лесен Обликувач

Премиум Појас За Жени Свежи И Лесни со Средно Висока Компресија Испотете ги дополнителните сантиметри!

DEN 1279.84