• Свеж
Птицата Сака Да Си Оди Дома Златен Привезок За Срце Метален Држач За Клучеви

Птицата Сака Да Си Оди Дома Златен Привезок За Срце Метален Држач За Клучеви

DEN 207.84

Од стока
Во магацинот

Големина : големината на срцето е 3, 2х3см. Ве молиме погледнете ја сликата за детали.Класификација : Срцев Привезок карактеристика : 3д Минијатурен Синџир За Клучеви Во Форма На Карабин, многу корисен. Минималистички,Романтични и Модни. Висококвалитетна Полирана Хромирана Легура. Креативен дизајн, многу модерни приврзоци за клучеви, прават да изгледате поинаку.Материјал : Количина На Метален Пакет : Приврзок за Клучеви € 1 овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Птицата Сака Да Си Оди Дома Злато Срцето Приврзок Метал Држач За Клучеви.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Haит жени екипаж вратот Дедо Мраз печатени џемпери отпечатени џемпери лабави, вклопени долги ракави пулвер, пад на снежен снежен

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женствена маичка : женски случајни џемпери, божиќни џемпери, пулвер со д�

DEN 288.00