• Свеж
Расчистување на лизехин Женско Цврсто Копче За Вратот Обична Лабава Памучна Ленена Горна кошула Со Долги Ракави

Расчистување на лизехин Женско Цврсто Копче За Вратот Обична Лабава Памучна Ленена Горна кошула Со Долги Ракави

DEN 335.68

Од стока
Во магацинот

Женско Цврсто Копче За Вратот Обичен Лабав Памучен Лен Со Долги Ракави/Кошула карактеристики : Удобна и дише ткаенина, мека.Креативен дизајн Спарете го Со панталони, хулахопки или фармерки за секојдневен и стилски изглед, погоден за пролет и летоможете да го носите за секојдневни патувања, училиште, патување и празнични забави за да изгледате better.It многу модерен и ве прави толку убави. Сезони : Сите Сезони Пол : Женска Прилика : Рекреативен Материјал : имитација на памук : Секојдневна Должина : правила погодни за големина : како да се исчисти : ладно миење раце, закачување миење раце или суво миење раце што добивте : 1x Женски Врвни Модни Карактеристики - V маици за вратот за жени, кошула со долги ракави, женски цветни туника, дами блузи и блузи, симпатична плисиран Преден Дизајн, Маица Со Закривен Раб, Летни Врвови, Лабава Секојдневна Маичка, мек материјал и без пилинг. ●Ласкав Стил-v-деколтето во комбинација со прекрасните цветни принтови го прави овој врв многу уникатен. Ракавите го додаваат вистинскиот допир и нема да ги воздржат рацете. Многу е лесно да се совпадне со слаби хеланки, жан, шорцеви, сандали за пристоен изглед. ①Различни Прилики-женските есенски кошули се одлични за шопинг, забава, работа, одмор, состанување, секојдневно секојдневно, излегување или за време на викендот. Лесно се облекуваат и се облекуваат. Совршен е За Пролет и Fall. ●Нега На облека - Машина Или рачно перење со ладна вода, сушење на воздух, не избелувајте. Се препорачува да се мие одделно за првото перење. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања. Ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем за да го обезбедиме вашето најдобро искуство за купување.

Детални спецификации

Додатоци на производи