• Свеж
Пад Излез Џубонг Мода Обичен Круг Пети Лизга На Стадото Средни Потпетици Квадратни Пета Боја Појавување Чевли

Пад Излез Џубонг Мода Обичен Круг Пети Лизга На Стадото Средни Потпетици Квадратни Пета Боја Појавување Чевли

DEN 367.84

Од стока
Во магацинот

Почитуван Клиент, Добредојдовте во јубонгур тимот за контрола на квалитетот го надгледува секој дел од производствениот процес. Се гордееме со нашето внимание и посветеност на деталниот дизајн без да штедиме удобност ! Без разлика што ќе ви се најде во оваа чизма, ќе бидете подготвени!Ве молиме погледнете ја табелата со големини за да ја изберете соодветната големина пред да ја купите !ГОЛЕМИНА На ТАБЕЛАТА : 36 ЕУ : 36 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3.5 САД : 4.5 Должина На Стапалата : 23см/9.06". Големина : 37 ЕУ : 37 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 САД : 5,5 Нога Должина : 23,5 см/9,25". Големина : 38 ЕУ : 37.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 САД : 6 Нога Должина : 24см/9.45". Големина : 39 ЕУ : 38 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 САД : 6,5 Нога Должина : 24,5 см/9,65". Големина : 40 ЕУ : 39 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 САД : 7 Нога Должина : 25см/9.84". Големина : 41 ЕУ : 40 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6.5 САД : 7.5 Нога Должина : 25.5 см/10.04". Големина : 42 ЕУ : 40.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 САД : 8.5 Должина Нога : 26см/10.24". Големина : 43 ЕУ : 41 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7.5 САД : 9.5 Нога Должина : 26.5 см/10.43"Јуебонг Жешки Нови Производи : средна цевка плус кадифени дебели топли памучни чевли и крзно интегрирани зимски женски чизми,Зимски памучни чизми руно топли чизми што не се лизгаат плус кадифени дебели памучни чевли,Платформа Буци Странични Патенти Со Висока Потпетица Еластични Женски Чизми Над Коленото Модни Кожени Чизми,Гроздобер Дами Клин Моторџиски Чизми Чизми За Возачи,женски единечни чевли Цветна Мрежа Шупливи сандали сандали со ниски потпетици жени,памучни чевли плус кадифени топли рамни чизми до глужд постари кожени чевли меки долни нелизгачки средовечни женски чевли,памучни чевли плус Топли Рамни Чизми До Глужд Чевли Меки Долни Нелизгачки женски чевли Жешки Розови Чизми Fall Мода 2022 Големина 7.5. Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,други прилики, цврста и стилска боја. Лесен чевел за одење,Удобен дизајн,мода и личност. Обични чизми, чизми за Плажа,чизми за забави, Нелизгачки, лесни, Дишечки Лесни за носење и полетување. Essential Чевли за Вашиот Плакар - Женски Рамни Сандали За Жени Девојки Ретро Боемски Танга Сандали Римски Чевли На Плажа Гладијаторска Сандала Чевли Со Отворени Прсти Летни Лежерни Рамни Чевли Рамни Влечки За Жени Рамни Садали Ткаени Кожни Кросовери Плетени Модни Сандали Рамни Апостолки За Женски Еластични Ленти За Глуждот Летни Рамни Сандали За Женски Рамни Сандали Флип Апостолки Секојдневно Лизгање На Удобна Плажа Танга Сандала За Жени. Explated Women ' S Travel Sandals - Женски Кристали Дизајн Глуждот Високо Рамен Сандали За Жени Рамен Рамен Сандали За Жени Симпатична Отворени Прсти Еден Бенд Глуждот Ремен Флексибилни Летни Рамен Сандали За Жени Еластична Глуждот Ремен Рамен Сандали За Жени Т-Ремен Монистра Цвет Кристал Рамен Сандали Фустан Плажа Чевли За Рамен Танга Сандали Со Т-Ремен И Прилагодливи тока на глуждот За Жени Гладијаторски Сандали Летна Плажа Танга Рамни Римски Апостолки чевли сандали Со Патент. ♥♥ ??????? ??????- Совет Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И Вашите Семејство Или Љубовник Или Пријатели Изберете. Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете. ♥♥ ??????????? ?? ???? - Се чини дека овие летни сандали никогаш не испаѓаат од тренд и сигурно ќе бидат добро сакан избор секоја година. Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото.

Детални спецификации

Додатоци на производи