• Свеж
Летни Резервоари За Жени Трендовски Врвови Со Туники Со Кратки Ракави Со Тркалезен Врат Плус Големина Глуварче Вежбајте Облека Теретана Скријте Ги Врвовите За Веж

Летни Резервоари За Жени Трендовски Врвови Со Туники Со Кратки Ракави Со Тркалезен Врат Плус Големина Глуварче Вежбајте Облека

DEN 224.64

Од стока
Во магацинот

Големина : С САД : 6 ЕУ : 10 ВЕЛИКА британија : 36 ракав : 17см/6.69" Биста : 96см/37.80" Должина : 66см/25.98"Големина : М САД : 8 ЕУ : 12 ВЕЛИКА британија : 38 ракав : 18см/7.09" Биста : 102см/40.16" Должина : 68см/26.77"Големина : Л САД : 10 ЕУ : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 40 РАКАВ : 19см/7.48" биста : 108см/42.52" должина : 69см/27.17"големина : xl сад : 12 еу : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 42 РАКАВ : 20СМ/7.87" биста : 114см/44.88" должина : 71см/27.95"големина : xxl сад : 14 Еу : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 44 РАКАВ : 21см/8.27" БИСТА : 120см/47.24" должина : 72см/28.35"големина : хххл сад : 16 еу : 20 велика британија : 46 Ракав : 22СМ/8.66" биста : 126см/49.61" Должина : 73см/28.74"тип на Шема : стил на печатење : мода,каузалност1пц ТОПСЕЗОНА : ДОЛЖИНА НА ЦЕЛАТА ОБЛЕКА : РЕДОВНА ЈАКА : О, ве МОЛИМЕ проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  Должина на ракавот : Декорација Со Кратки Ракави : Пакетот вклучува 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Пол : Жени Материјал : Полиестерска Тежина : 122~176гр(С-3ХЛ) 2. Стилскиот и модниот ве прават попривлечни спецификации1. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење Блузи За Летни Резервоари ДОРКАЗМ За Жени 2023 Трендовски Врвови Со Туники Со Кратки Ракави Со Тркалезен Врат Плус Големина Глуварче Вежбајте Облека Теретана Скријте Ги Врвовите За Вежбање На Стомакот Повратни Летни Блузи 2023 XL Нане Зелена. женски облечени блузи и блузи за свадба плус големина блузи за жени жени плус сито пролетни врвови облечени блузи за дами жени блузи и фустани кошули на плажа за жени летни маици за жени цврсти женски врвови облечени секојдневно. облечени врвови плус големина облечени бели врвови за жени слатки летни врвови женски женски маици плус обични врвови за жени плус женски туника кошули летни секојдневни врвови летни жени опремени блузи за жени. женски летни врвови плус дозвола сини женски секси врвови деловни обични за жени плус големина 3x женски мајчински врвови дами облечени блузи и блузи обични врвови за жени бели облечени женски врвови слатки црни женски врвови. женски пролетни врвови розови женски фустани плус големина женски фустани блузи плус жени плус големина блузи клиренс фустани кошули за жени женски маици подолга должина летни кошули за жени 2023 трендовски женски маици подолга должина.

Детални спецификации

Додатоци на производи