• Свеж
Едноставно Органски Чист Екстракт Од Ванила, Фл Оз

Едноставно Органски Чист Екстракт Од Ванила, Фл Оз

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

ЕДНОСТАВНО ОРГАНСКИ ЕКСТРАКТ ОД ЧИСТА ВАНИЛА ОД МАДАГАСКАР Е НАПРАВЕН СО ОРГАНСКИ ЕКСТРАКТИ ОД ГРАВ ОД ВАНИЛА. СЕКОЈ 8 ФЛ. ОЗ. ШИШЕТО Е БЕЗ ГЛУТЕН, СЕРТИФИЦИРАН ОРГАНСКИ, НЕ-ГМО ПРОЕКТ ПОТВРДЕН, КОШЕР И НЕ СОДРЖИ ДОДАДЕНИ ШЕЌЕРИ. НАШИОТ ЕКСТРАКТ ОД ЧИСТА ВАНИЛА ОД МАДАГАСКАР Е НАПРАВЕН ОД ГРАВ ОД БУРБОН ВАНИЛА ЗА БОГАТ, МАЗЕН ВКУС НА ПУТЕР. Едноставно Органски Чист Екстракт Од Ванила, 8 Fl Oz.

Детални спецификации

Додатоци на производи