• Свеж
Машки Кошули Со Копчиња Надолу Апстрактна Уметност Кошула За Фустан Со Кратки Ракави Секојдневни Хавајски Летни Кошули На Плажа Алоха За Одмор

Машки Кошули Со Копчиња Надолу Апстрактна Уметност Кошула За Фустан Со Кратки Ракави Секојдневни Хавајски Летни Кошули На Плажа

DEN 299.04

Од стока
Во магацинот

Мажите Кошула Краток Ракав Копчето Надолу Кошула. Материјал : Лесен, Брз Сув, Без избледување, Без смалување. Тип На Затворање : Копчето Надолу. Мека и Свежа Ткаенина, помагајќи Потта Да Испари Побрзо. Подарок за : Дечко, Сопруг, Внук, Брат, Дечко од девојка. Мажите Хавајски Кошула За Сите Прилики : Совршен За Одмор, Летна Плажа, Одмор, Хаваи Партија, И Повик и др. Предложете изберете 1 големина нагоре ако сакате лабаво вклопување. Мажи фанки краток ракав кошуласеопфатно 3д печатење, поубаво и уникатно. Погоден за пролет, лето, fall/aut, зимски активности во затворени простории или на отворено, тропска хавајска плажа. Спарете ја облеката сама со резервоарот, како јакна или подлога. Спарете со стебла за пливање, кратки или долги панталони, фармерки итн ве Молиме проверете ја табелата со големини во галеријата со слики лево за да ја пронајдете вашата идеална големина. Ако сакате многу лабаво вклопување, нарачајте една големина нагоре. Удобен Материјал-хавајската кошула е изработена од висококвалитетна мека, дише, лесна полиестерска ткаенина што брзо се суши со светли бои и лесен, свилен допир. Моден Дизајн-хавајската кошула за мажи користи лабаво вклопување, затворање на предното копче, ревер, кратки ракави, целосен принт, изгледа многу убаво, фанки и секојдневно. Лесно се спарува со маици, панталони, хавајски шорцеви, шорцеви на плажа, шорцеви за пливање и фармерки. Детали за кошули : машките хавајски кошули со разновидни принтови и бои можат совршено да го покажат вашиот прекрасен и елегантен изглед, го подвлекува вашиот свеж стил, хавајската кошула за мажи може да се опише на многу начини ноќта на вештерките пиратски печатена кошула, тропски кошули за мажи, кошули за плажа алоха за мажи, машка кошула со кратки ракави, секојдневни кошули за мажи, празнични кошули за одмор, кошули на флорида, трендовски кошули. Карактеристики на хавајската кошула : нашата машка стилска модна фанки кошула со чист, печатење со висока дефиниција, редовно опуштено вклопување, краток ракав, странични отвори, странично сечење, соодветен преден џеб на градите, раширена јака, затворање на копчето, директно долен раб, мазна и дише ткаенина, лесна, отпорна на брчки, супериорен квалитет во текстурата, извонредна изработка, совршено се совпаѓа со смешни маици, секојдневни панталони, фармерки или шорцеви на плажа за да бидете удобни и опуштени цело време.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Свисдигитал Кети Роуз Ранец, 15.6? Лаптоп Џеб - Голем Капацитет – Издржливи Материјали-Патентиран Паметен УСБ Систем За Полнење-Рфид

Ранецот Кети роуз е елегантен црн ранец со розови акценти Чантата е совршена за студенти и работни проф�

DEN 3.00