• Свеж
Хадсон Бебе Дете Девојка Памучни Фустани, Бургундија Роза, Дете

Хадсон Бебе Дете Девојка Памучни Фустани, Бургундија Роза, Дете

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Хадсон Бебе Памучни фустани се совршена облека за вашето мало девојче. Одликувајќи се со симпатични отпечатоци и ленти, нашите фустани се одлични тимови за специјални прилики, бидејќи се модерни и удобни за носење на бебето. Нашите фустани се изработени со врвни ткаенини и најзгодна конструкција за лесно вклучување и лесно исклучување. Комплетот вклучува координативни фустани. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84