• Свеж
Generac SmartScrub Моќ Пена Притисок Мијалник Прилог

Generac SmartScrub Моќ Пена Притисок Мијалник Прилог

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Подобрување на перформансите. Максимизирајте ја практичноста. Поедноставете го одржувањето. Зголемете ги перформансите на машината за перење под притисок со додатоци Од Generac. Производите се достапни за да се зголеми практичноста и да се поедностави одржувањето со години на перформанси за перење под притисок. Со додатокот За Пена За Паметно Чистење, можете претходно да ги третирате дамките и да создадете густа пена за неверојатни резултати за чистење. Прилагодливата шема на прскање ви овозможува да покриете широки области или да ја фокусирате експлозијата за подолг опсег. Овој универзален додаток за миење под притисок може да се користи за подлошки за притисок на гас до 3100 PSI. Универзалниот додаток За Паметен Пилинг е идеален за автомобили, чамци, прозорци, обвивка и тула. Создава густа пена за неверојатни резултати за чистење. Пред-третира тешки дамки. Прилагодлива шема на прскање : покријте широки области или фокусирајте ја експлозијата за подолг опсег. За подлошки за притисок на гас до 3100 ПСИ.

Детални спецификации

Додатоци на производи