• Свеж
Ја Имате Женската Мода Секојдневно Лето Удобно Велигденско Печатено Тркалезно Вратот Со Кратки Ракави Блуза Бела Л

Ја Имате Женската Мода Секојдневно Лето Удобно Велигденско Печатено Тркалезно Вратот Со Кратки Ракави Блуза Бела Л

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Женска Мода Секојдневно Лето Удобно Велигденско Печатено Тркалезно Вратот Со Кратки Ракави Врвна Блуза со женски божиќен дезен мода секојдневен Лабав Топ Со Кратки Ракави Карактеристика : Оваа Печатена Кошула Е Изработена Од Мека, лесна ткаенина за дополнителна удобносткарактеристики : кратки ракави, тркалезен врат, редовно вклопување, Позиционирано Печатење, Велигденски Принтисклучителен Дизајн На Шаблонсовршен Со Фармерки или хеланки; совршен за секојдневно, забава, плажа, одмор, канцеларија прилик Стил : Еластичен, Елегантен, Модерен. Рачно перење ладно/висат Или суво Пакување Содржина : 1 Х женски Топпроизвод информации : Сезона : Season/Пролет/Зима/Лето : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Јака : о јака : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете Што добивате : 1 Еез Жени top Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths483496cm/37.80"44cm/17.32"17cm/6.69"63cm/24.80"M61036100cm/39.37"45cm/17.72"18cm/7.09"65cm/25.59"L81238104cm/40.94"46cm/18.11"19cm/7.48"67cm/26.38"XL101440108cm/42.52"47cm/18.50"20cm/7.87"69cm/27.17"XXL121642114cm/44.88"48cm/18.90"21cm/8.27"71cm/27.95" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 96cm/37.80"Shoulder : 44cm/17.32"Sleeve : 17cm/6.69"Length : 63cm/24.80"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 100cm/39.37"Shoulder : 45cm/17.72"Sleeve : 18cm/7.09"Length : 65cm/25.59"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 104cm/40.94"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 19cm/7.48"Length : 67cm/26.38"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 108cm/42.52"Shoulder : 47cm/18.50"Sleeve : 20cm/7.87"Length : 69cm/27.17"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 114cm/44.88"Shoulder : 48cm/18.90"Sleeve : 21cm/8.27"Length : 71cm/27.95" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80 "Рамо : 44см/17.32" Ве Прави попривлечни. Врвовите со кратки ракави, основните маички кошули се одлични со фармерки, тексас панталони, здолништа ,шорцеви со висок струк или хеланки. Мала тежина. Висококвалитетен материјал. Растеглив, Мек.

Детални спецификации

Додатоци на производи