• Свеж
Намалени Женски Летни Маици Со Надуени Ракави Дупчица Вратот На Екипажот Лабаво Вклопување Секојдневна Блуза Облечена Во Еднобојна Боја Врвови Од Туника Со Кратк?

Намалени Женски Летни Маици Со Надуени Ракави Дупчица Вратот На Екипажот Лабаво Вклопување Секојдневна Блуза Облечена Во Еднобојна

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

блузи со кратки ракави;врв без грб;женски блузи плус големина;женски врвови за чистење;женски врв;блузи за вежбање;женски маици;женски тинејџерски девојки моден пресврт;блузи за мајчинство за жени;плус големина блузи за кукли за бебиња;блузи за жени работат секојдневно ситни;бели маици за женски памук;врвови од тантела за жени;кошула за денот на свети патрикс;црни блузи за жени;кошули за спиење за жени;врвни памучни резервоари;исечен резервоар;кошула без грб;врвови од цевки за жени. Стилски И Динамичен. СОВРШЕН ИЗБОР ЗА ПОДАРОК : оваа трендовска блуза ќе биде одличен подарок за денот на благодарноста, ноќта на вештерките, божиќ, роденден, годишнина, денот на вљубените, денот на мајките, велигден итн.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилски и мода ве прават попривлечни.16 "Ракав : 29см/11.42" Должина : 66см/25. ДОДАЈ ВО Кошничка СЕГА!. Големина. Сите ќе бидете во фокусот и со задоволство ќе ја додадете оваа туника кошула во вашата гардероба!.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Забелешки : 1. Ја покажува вашата длабока љубов кон вашиот љубовник, баба, мајка, сопруга, сестра, ќерка, тетка или најдобра пријателка. Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се потрудиме да Ве сервисираме. ЛЕСНО СЕ СОВПАЃА : добар избор за совпаѓање со шорцеви, или фармерки, фустан, хеланки, високи потпетици, спортски чевли, чизми во секојдневниот живот.

Детални спецификации

Додатоци на производи