• Свеж
Жените Плус Големина Клиренс Мода Жена Круг Вратот Долг Ракав Маица Печатење Лабава Блуза Блузи Бела

Жените Плус Големина Клиренс Мода Жена Круг Вратот Долг Ракав Маица Печатење Лабава Блуза Блузи Бела

DEN 310.24

Од стока
Во магацинот

Мода Жена Круг Вратот Долг Ракав Маица Печатење Лабава Блуза Блуза Карактеристики : 1.Карактеристики : Кружен Врат,Секојдневна Облека,Печатење,долг Ракав, Стилски и моден дизајн, секојдневни Врвови. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овие Печатени Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, носени со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Есенски Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Полиестеркол : Тркалезен Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Маица 150 женски блузи и кошули. блузи кошули за жени. блузи за жени плус големина. блузи за жени дозвола.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00