• Свеж
Сфин Ривиера Внатрешна Надворешна Површина Тепих 4768Е Двор Зелена 5' 3 7' 6 Правоаголник

Сфин Ривиера Внатрешна Надворешна Површина Тепих 4768Е Двор Зелена 5' 3 7' 6 Правоаголник

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Производител : Колекција На Килими Сфинкс : Стил На Килими Ривиера : Килими Ривиера : 4768e Зелени Спецификации : Синтетичко Потекло : Изработени Во египетска внатрешна/надворешна колекција, килимите Ривиера се изработени за долготрајно носење без оглед на временските услови, како и областите со голема трговија со луѓе. Овие машински ткаени внатрешни/надворешни килими со конструкција со јамка се беспрекорен додаток на секоја просторија или двор. Отпорен на вода и ги задржува своите бои по време на сонце. Дамка, почва и отпорна на бледнее во сите временски услови. Карактеристики цврста полипропиленска конструкција. Машина-се појави за удобност и издржливост. Атрактивна шарена шема во светла цитронска зелена и слонова коска додава боја на вашиот простор.

Детални спецификации

Додатоци на производи