• Свеж
Шеќер Череп Јорган Капак Постави Кралот Големина, Црвена Роза Череп Утешител Покритие Сет, Тиква Фенер Ноќта На Вештерките Постелнина Во Собата, Лилјак Черепот Уте

Шеќер Череп Јорган Капак Постави Кралот Големина, Црвена Роза Череп Утешител Покритие Сет, Тиква Фенер Ноќта На Вештерките Постелнина

DEN 559.84

Од стока
Во магацинот

Опис На Производот. За АЦЕМ. АЦЕМ е под-бренд НА Г-ДАКЕ. Нашата компанија има продавници Во Амазон и Вол Март. Ние сме етаблиран продавач во областа на мебел за домови, со деловна историја од речиси 10 години. Имаме сопствена фабрика и магацин, како и бројни талентирани дизајнери и оператори. Нашите главни производи се печатени производи, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на ќебиња, чанти, крпи, комплети за постелнина, чаршафи, капи, навлаки за Седишта, Здолништа За Новогодишна елка. Во иднина, ќе истражуваме повеќе производи и ќе чекаме да ги дизајнирате. Ако уживате во дизајнирање производи и има уникатни производи од целиот свет, можете да ни го испратите вашиот дизајн преку е-пошта и ние ќе го испечатите на производите што ги нарачувате. Можете да ни кажете дека не ви се допаѓаат нашите модели. Сакате да ги промените сите модели на вашиот сопствен дизајн, нема проблем. Испратете ни го дизајнот и оставете ни го остатокот од работата. Спецификацииматеријал : Полиестер. ГОЛЕМИНА Близнак 175x218 ( cm) 68x90 ( инчен) Перница Случај 20"x26"Целосна 200x228 ( cm) 79x90 ( инчен) Перница Случај 20"x26"Кралица 228x228 (cm) 90x90 (инчен) Перница Случај 20"x26"Крал 264x 228 (cm) 104x90 (инчен) перница случај 20"x36". Процес на производство : Пренос на печатење [Специјални Упатства] податоците За оваа големина се нормален феномен дека грешката е во рамките на 2-4см поради различни методи на мерење. ЛЕСНА НЕГА : машинско перење одделно во ладна вода, без омекнувач, без белило, исушете ја сувата ниска топлина, без листови за сушење, пеглајте на тивок оган. Пакет : Пакет : 1 Навлака За Јорган + 2 Навлаки За Перници ?? ●Живописно И Долготрајно Печатење?? Нашиот капак за јорган на черепот е отпечатен со напредна технологија за дигитално печатење, обезбедувајќи јасна и живописна слика што нема да избледи, дури и по повеќекратно перење. Ќе уживате во светлиот и привлечен дизајн во годините што доаѓаат. ?? ●Мек И Издржлив Материјал?? Направен од 100% микрофибер, нашиот капак за јорган е мек на допир, лесен и издржлив. Исто така, може да се пере во машина и нема да се намали или избледи, обезбедувајќи долготраен и удобен производ. ?? ●Хипоалергично И Дише Q нашиот капак за јорган е хипоалергичен и дише, што значи дека нема да ја иритира чувствителната кожа или да ја зароби топлината. Ова обезбедува удобен и здрав ноќен сон. ?? `+Удобен Дизајн?? Опремен со висококвалитетен невидлив патент и аголни врски, нашиот капак за јорган го олеснува лизгањето на вашиот утешител и држењето на место цела ноќ. (Ве молиме имајте предвид дека продаваме само навлаки за јорган, а не самиот јорган.). ?? 100% Гаранција За Задоволство?? Се гордееме со квалитетот на нашите производи и сакаме да бидете целосно задоволни од купувањето. Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Ние нудиме 100% гаранција за задоволство, за да можете да купите со доверба.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пзукиу Црвени Кеси За Ручек За Деца Момчиња Девојчиња Ацтеки Африкански Племенски Коњски Принт Чувајте Топлина Ручек Бо Со Преден

Училишна Торба За Ручек Училишна Кутија За Ручек Погодна за Градинка / Основно / Предучилишно / Средно У�

DEN 239.84