• Свеж
Биопедски Микрошилд Алерген Блокирање Душек Рампа

Биопедски Микрошилд Алерген Блокирање Душек Рампа

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Биопедиската Подлога За Душек За Микрошилд го амортизира вашиот душек додека блокира 99,78% од сите алергени. Оваа антимикробна подлога за душеци ќе ве одржува да спиете чисто и свежо со кадифен ватиран врв од ткаенина што е отпорен на вода и дамки. Здолништето што се протега до вклопување гарантира дека подлогата за душек ќе остане на место ноќ по ноќ. Антимикробната подлога за душек обезбедува чиста и удобна средина за спиење секоја вечер. Кадифен, ватиран врв од ткаенина за дополнителна мекост. Подлогата за душек е отпорна на вода и дамки. Здолништето што се протега до вклопување обезбедува сигурно вклопување на врвот на вашиот душек. Машина за перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќ Подароци Детски Подароци Брош

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќни По

DEN 2.33