• Свеж
- ЗАМЕНА На АДАПТЕР За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА За Полнач За Кабел За Напојување Jameco Reliapro DDU150100D

- ЗАМЕНА На АДАПТЕР За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА За Полнач За Кабел За Напојување Jameco Reliapro DDU150100D

DEN 190.40

Од стока
Во магацинот

Замена На Адаптер За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА за Jameco Reliapro DDU150100 D7051 Кабел За Напојување кабел полнач que SEFTURE q : со меѓународниот орган за сертификација на квалитет, нашите производи се во согласност со врвните индустриски стандарди и вклучуваат бројни безбедносни механизми, вклучувајќи заштита од краток спој, пренапон, прекумерна струја и внатрешно прегревање. ●Влез q : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 V 50/60 Hz. Висока ефикасност на размена На Енергија за контрола на работната температура и стабилно работење. Ве Молиме Запомнете : ве Молиме бидете сигурни дека ќе го изберете вистинскиот уред пред да го купите.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24