• Свеж
Викерман Блу ЛЕД Кластер Светлосен Сет, 24 ' Божиќен Светлосен Сет, Бела Жица

Викерман Блу ЛЕД Кластер Светлосен Сет, 24 ' Божиќен Светлосен Сет, Бела Жица

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Викерман 24 ' долго Сино ПРЕДВОДЕНА Божиќ Кластер Светлина Во собата. Осветлете Ги Вашите Празници со Овој Сет За Светло НА ЛЕР Кластер со СИНИ СВЕТЛА СО Широк Агол ОД 144 2мм НА БЕЛА Жица, Растојание Од 2" Сијалица, со 24" Олово и 4" Крајна жица. Овој светлосен сет Користи Адаптер ЗА Напојување АДС-САД 24 Волти, има едно парче неотстранливи светилки и можност за поврзување на други комплети. Максималниот број на комплети поврзани крај до крај е вкупно 864 светилки или 6 комплети. 144 СИНИ Широк АГОЛ ПРЕДВОДЕНИ Светла. Користи Енергетски Ефикасна, Издржлива ЛЕР Технологија. 2 " Растојание На Сијалицата, Бела Жица. Крајно Поврзување, Максималниот број на комплети поврзани крај до крај е вкупно 1200 светилки или 8 комплети.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24