• Свеж
Cihbxyly Clearent Врвови Женски Блузи Облечени Обични Женски Графички Ракави Со Кратки Ракави Кружен Врат Обични Врвни Маици Цветен Принт Летна Маичка Маица # Премиер Ден ?

Cihbxyly Clearent Врвови Женски Блузи Облечени Обични Женски Графички Ракави Со Кратки Ракави Кружен Врат Обични Врвни Маици

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Ако не сте сигурни,ве Молиме погледнете ги податоците за облеката што сте ја купиле претходно.П : Кога ќе пристигне вашата стока?О : стоката испорачана од продавачот обично пристигнува за 7-9 дена . трендовски дуксери за жени пот кошула жени пот кошули жени трендовски дуксер за жени дуксери трендовски жени пот кошули тинејџерски девојки дуксери пот кошула за жени дуксери тинејџерски девојки дуксер за жени дуксери за жени дуксери од екипажот женски дуксер женски дуксер женски дуксер обичен дуксер на екипажот женски среќни дуксери за жени среќна кошула за денот на вљубените среќни кошули за денот на вљубените за жени пуловер за печатење на срце за жени дуксер со срцев принт дуксер со срцев принт дуксер женски дуксери со срцев принт дуксер препи љубов пуловер за печатење на срце љубовен дуксер со срце. Гроздобер плус големина врвови за жени се изработени од висококвалитетен Полиестер+ Спандекс. Ние се обидуваме да им помогнеме на сите наши клиенти. Дише, Еластична, пријателска За Кожата, Издржлива, Про-Кожа, погодна за Носење.Повикување на детални податоци наместо едноставни С, М,Л, Ако се двоумите помеѓу две големини, Изберете ја поголемата.Како да бидете сигурни дека вистинската големина?Внимателно прочитајте ја табелата со големини, Приоритет треба да се даде на големината на градите и рамената,проверете дали тоа може да ви одговара.Овој фустан го направивме СО ТКАЕНИНА СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ, тој е многу мек и удобен за носење, згора на тоа,материјалот е лесен и дише и се растегнува,нема да се СОБИРА и НАТРУПУВА дури и по многу пати миење, Одлично за носење цел ден . блузи со полите за жени блузи со долги ракави за жени бели блузи со долги ракави за жени блузи со туника со блуза за жени врвови со долги ракави за жени со долги ракави сплит врвови за жени туника со долги ракави врвови со долги ракави за жени врвови со долги ракави за жени со долги ракави ракав долги ракави туника врвови жени долги ракави туника врвови жени туника врвови.(Освен ако не сте многу слаби) Ако ги следите овие чекори за да го направите вистинскиот избор,ќе добиете убав фустан. Ткаенината е мека, мазна за вашата кожа, нема да биде жешка во текот на летото, нема да се држи до вашата кожа, нема да гледа преку намалување или избледување. за жени џемпер за срце џемпер срцеви џемпери фустан за жени 2022 преголем џемпер за срце за жени пуловер џемпер ден на џемпери женски дуксер за денот на вљубените женски џемпери за денот на вљубените џемпер за денот на вљубените дуксер за денот на вљубените дуксер за дуксери за вљубените за жени дневен дуксер женски џемпер за вљубени за жени џемпер за вљубени жени женски џемпер за вљубени валентини дуксер валентин облека женски џемпер за вљубени за жени џемпер за вљубени за жени 2022 година.Сонуваме да ви помогнеме да станете модна кралица .Стоката што ја испорачува обично пристигнува за 2-3 денаако не сте задоволни од услугата ?Контактирајте со нас пред да напишете негативен преглед .——————- Добредојдовте во Продавницата за облека на брендот "Xihbxyly" - - - - - - - - Можете да најдете какви било женски модни стилови што ги сакате,тие се ефтини и поквалитетни вашиот дизајн концепт е едноставен, удобен и модерен .П : кога вашата нарачка ќе биде испратена ?О : вашите нарачки ќе бидат дадени за 1-2 работни дена откако ќе купите .

Детални спецификации

Додатоци на производи

Голема Роза Метал Ѕид Уметност Декор Роза Цвет Ѕид Виси Украс Железна Жица Ѕид Уметност Скулптура Декорација Знак Црна Минималистичка

[ОДЛИЧЕН ПОДАРОК] : нашиот декор за ѕидови во домот се одликува со апстрактен минималистички модерен сти

DEN 349.44

Јуелијанкси Женски Дуксери Жени Со Долги Ракави Преголема Половина Патент Пуловер Дуксер Дуксер Џемпер Трендовски Есенски Алишта

Жени Со Долги Ракави Преголема Половина Патент Пуловер Дуксер Дуксер Трендовски Есенски Алишта Матери�

DEN 447.84