• Свеж
Трикон Саксе Фудбал Мамо Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Трикон Саксе Фудбал Мамо Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс екипа Вратот Бела Трикона Саксе Фудбал Мајка Маица прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има триконска Фудбалска Мајка Саксе отпечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Детални спецификации

Додатоци на производи