• Свеж
Ноќта На вештерките Декоративни Таписерија, Зомби таписерија, за Ноќта На Вештерките Божиќ Роденден,#085

Ноќта На вештерките Декоративни Таписерија, Зомби таписерија, за Ноќта На Вештерките Божиќ Роденден,085

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Што има во пакетот : . 1x Ноќта На Вештерките Декоративни Таписерија. 1х 2М 20лед Лесни ленти. 2х нокти Што Не означуваат. 3x Клипови. МЕТЕРЈАЛ : таписеријата е изработена од полиестерска ткаенина, сосема нова висококвалитетна ткаенина, лесна, мека на допир,погодна за кожата, издржлива и лесна за нега!. ДИЗАЈН : оваа таписерија за печатење слики усвојува дигитално печатење со висока дефиниција, нема потреба да се грижите за избледување, светли бои, многу погодни за украсување на ѕидовите на собата и лесно се закачува!. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : божиќ, ноќта на вештерките,денот на благодарноста,домот, канцеларијата, ресторанот, трпезаријата, прозорците, кујната, тоалетот, бањата, спалната соба, комплексот итн.Можете да ја дадете оваа ставка како подарок на домаќинствата, празниците, свадбата и роденденската забава,ова е совршен ѕид украси!. ГОЛЕМИНА : 4 Големина Е Достапна.Изберете ја вистинската големина според вашата идеја. ЗАБЕЛЕШКА : Машинско перење, нежен циклус, не белење или сушење, не белење, лесно закачување и складирање,живописни бои може да се одржуваат долго време! Декорации За Ноќта На Вештерките 2023 Година. 2023 Ноќта На Вештерките Партија Фаворизира. Ноќта На Вештерките Ѕид Украси. Декорации За Забави За Ноќта На Вештерките 2023 Година. 2023 Ноќта На Вештерките Позадина. 2023 Позадини За Ноќта На Вештерките За Фотографија. 2023 Украси За Ноќта На Вештерките.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Едвинторг Харајуку Модни Женски Панталони Плус Големина Еластична Половина Секојдневна Чиста Боја Права Нога Памук Лен Исечени

●ПРЕПОРАКА за ГОЛЕМИНА ● Предложете избор на една голема големина ако имате голема биста или колкови...

DEN 480.00

Летни Резервоари За Жени Трендовски Врвови Со Туники Со Кратки Ракави Со Тркалезен Врат Плус Големина Глуварче Вежбајте Облека

Големина : С САД : 6 ЕУ : 10 ВЕЛИКА британија : 36 ракав : 17см / 6.69" Биста : 96см / 37.80" Должина : 66см / 25.98"Големина : М

DEN 224.64