• Свеж
Плетенка Приврзок За Клучеви Сет Д Облик Автомобил Клуч Прстени Пом Пом Карабинер Клип Ретро Цвеќиња Цветни Кристално Блинг Клуч За Жени Девојки Подарок

Плетенка Приврзок За Клучеви Сет Д Облик Автомобил Клуч Прстени Пом Пом Карабинер Клип Ретро Цвеќиња Цветни Кристално Блинг

DEN 159.84

Од стока
Во магацинот

Комплетот за приврзоци за клучеви вклучува розова пом-пом и иста рачка во боја со кристали на крајот од рачката, дијамантски приврзок за клучеви x1, карабинер x1, голем прстен x2, мал прстен x2, привезок во форма На Д x1, шрафцигер x1, Кристален Приврзок x1♕кристален приврзок за клучеви прифаќа легура на цинк, инкрустирани сјајни кристали. бојата или обликот не се менуваат со текот на времето и ќе го задржат својот оригинален изглед, згора на тоа, кристалниот дијамант нема лесно да се отсече.♕симпатични привезоцисо Д-прстен, одговара на повеќето клучеви од автомобилот, што ви овозможува да додавате други клучеви додека го поврзувате клучот од автомобилот. И ние ќе подариме шрафцигер со секој приврзок за клучеви што ќе ви помогне да го отворите Прстенот Д.ременот за прстен со клучеви од кристал е изработен од стп кожа, Погоден за ширина на дланката околу 3,9-4,7 во (10-12см) за да помине низ, не е лесно да се скрши или избледи, сите додатоци за приврзоци за клучеви може да се отстранат и инсталираат на други места.♕приврзок за клучеви со кристален приврзок е да и дадете подарок на девојка, сопруга, сестра, ќерка, мајка, пријатели, дипломирање, роденден, ден на мајката, Божиќ, денот на Вљубените, годишнина од бракот. ќе бидете запаметени долго време.♕имаме и други бои, како што се црна пом-пом и рачка, бела пом-пом и рачка, доколку ви треба, можете да ми испратите е-пошта.♕ Ако имате какви било прашања по добивањето на производот, можете да ме контактирате во секое време, и ние ќе ви обезбедиме задоволително решение. ♕кристален приврзок за клучеви прифаќа легура на цинк, инкрустирани сјајни кристали. бојата или обликот не се менуваат со текот на времето и ќе го задржат својот оригинален изглед, приврзокот за клучеви доаѓа со слатки Меки Пом-Пом И кристални приврзоци обложени со дијаманти. ♕симпатични привезоцисо Д-прстен, одговара на повеќето клучеви од автомобилот, што ви овозможува да додавате други клучеви додека го поврзувате клучот од автомобилот. И ние ќе подариме шрафцигер со секој приврзок за клучеви што ќе ви помогне да го отворите Прстенот Д. ременот за прстен со клучеви од кристал е изработен од стп кожа, Погоден за ширина на дланката околу 3,9-4,7 во (10-12см) за да помине низ, не е лесно да се скрши или избледи, сите додатоци за приврзоци за клучеви може да се отстранат и инсталираат на други места.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќ Подароци Детски Подароци Брош

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќни По

DEN 2.33