• Свеж
Бајкозин Костим За Капење Женски Стомак Контрола Боја Блок Длабоко V Возбуда Летаат Вратот Монокини Гаќи

Бајкозин Костим За Капење Женски Стомак Контрола Боја Блок Длабоко V Возбуда Летаат Вратот Монокини Гаќи

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Пол : Жени. Сезона : Лето. Повод : Дневно, базен, Море. Материјал : Најлон. Декорација : Без Ракави. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Блок Во Боја. Стил : , Каузална. Пакетот вклучува : 1сет Костими За Капење (Кои Содржат Градите Рампа). ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!! Користете слична облека за да ја споредите со големината.Големина шема : . Големина : С Биста : 92-96см/36,22-37,80" Половината : 76-80см/29,92-31,50" : 96-100см/37,80-39,37"Големина : М Биста : 96-100см/37,80-39,37" Половината : 80-84см/31,50-33,07" : 100-104см/39.37-40.94"големина : л биста : 100-104см/39.37-40.94" половината : 84-88см/33.07-34.65" : 104-108см/40.94-42.52"големина : xl биста : 104-108см/40.94-42.52" половината : 88-92см/34.65-36.22" : 108-112см/42.52-44.09"големина : ххл биста : 108-112см/42.52-44.09" Половината : 92-96см/36.22-37.80" : 112-116см/44.09-45.67" повод овој костими за капење за жени Костум за летна облека за пливање, пролет, одмор, сурфање, забава во базен, Облека за клубови. Материјал 90%Најлон 10% Еластан, Убав И Густ Материјал, Многу Мек И Растеглив. Овој Костим За Капење Е Нареден Одвнатре, Така што Не Се Гледа. Тоа е Костим за Капење За Сите Ваши Активности Во Вода.Костимот За Капење Во Бикини Е Изработен Од Мазна Ткаенина. Тоа Е Многу Растеглив Удобен Издржлив И Прави Да Изгледате Неверојатно. Прилагодливи Ремени. Можете Да Ги Прилагодите Ремените И Врските Според Вашите Потреби, Така Што Ќе Победи Да Биде Премногу Лабава Или Тесна. Уникатниот Крој Со Неверојатен Дизајн На Боја Ги Носи Костимите За Капење. Костими За Капење Многу Ласкави Со Рушење На Страните И Костим За Капење Со Висок Струк Одлично Особено За Телото По Бебето. Овој Женски Костим За Капење Држи Се Во Средината. Доволно Е Цврсто За Да Ги Покажете Вашите Облини, Правејќи Да Изгледате Така . Овие Женски Костими За Капење Имаат Одлично Особено За Пост Бебе Тело, Ласкави Мајка Костими за Капење.Костим За капење За Жени Притисни Нагоре Го Оптимизиравме Дизајнот на Бистата За Да Обезбедиме Поголема Поддршка За Жените Со Поголеми Гради.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Манксиво лепило лента за лента за хартија за лепење декоративни налепници решетка Материјал лента за училишни материјали Граница

Решетка лента за хартија Декоративни налепници Решетка Материјална лента за училишни материјали за де�

DEN 0.33