• Свеж
Хаски Облоги-Одговара 2012-Тојота Такома Пристап Кабина Метеоролошки Тепач 2 Седиште Кат Мат Црна

Хаски Облоги-Одговара 2012-Тојота Такома Пристап Кабина Метеоролошки Тепач 2 Седиште Кат Мат Црна

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

2-Ри Седиште Кат Лагер нашиот Процес На Дизајн на Формата совршено ја формира секоја постава до деталните контури на вашето специфично возење. Нашите ексклузивни Штипки за Престој помагаат вашите облоги да бидат безбедно поставени. Нашиот спортски лагер материјал е солиден и може да се спротивстави на злоупотреба како ниеден друг. Без доживотна кавга. За детали : /Заживот. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : ТПО-Термопластичен Олефин. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393. Стил : Обликувани. Одговара Изберете : 2012-2022 ТОЈОТА ТАКОМА 2023 ТОЈОТА ТАКОМА ПРИСТАП КАБИНА/СР/СР5/ТРД СПОРТ/ТРД НАДВОР ОД ПАТОТ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Hemенски хеланки со високи половини на половината се протегаат велосипедистички хеланки кои трчаат жени со шорцеви од вратоврска,

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 половината : 60см / 23.62 '' Хип : 78cm / 30.71 '' Должина : 42cm / 16.54 '' Големи�

DEN 0.67