• Свеж
Дизни Гордост-Бидете Сами - Мики Наведени Во Виножито-Женски Тркачки Резервоар

Дизни Гордост-Бидете Сами - Мики Наведени Во Виножито-Женски Тркачки Резервоар

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Дизни Гордост-Бидете Сами - Мики Наведени Во Виножито-Женски Тркачки Резервоар Топ-Авторски Права Дизни 50% Памук, 50% Полиестер. Многу мек дрес на хедер. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Печатени и испратени ОД САД. Официјално Лиценциран Од Дизни.

Детални спецификации

Додатоци на производи