• Свеж
Лагер Постер печатење Од Лорен Гибонс

Лагер Постер печатење Од Лорен Гибонс

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Лагер Постер печатење Од Лорен Гибонс (10 х 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или примач на подароци. Ова лиценцирано Ликовно Печатење беше репродуцирано На Врвна Тешка Берзанска Хартија која ги доловува сите живописни бои и детали за оригиналот. Овој прекрасен Отпечаток На Постер За Ликовна Уметност е подготвен за закачување или врамување и бродови во преголема цевка за максимална заштита. Лагер Постер печатење Од Лорен Гибонс (10 х 24).

Детални спецификации

Додатоци на производи