• Свеж
Панталони За Мажи Работат Секојдневно Тенок Фит Летен Памук И Лен Еднобојни Шорцеви Со Врвки Панталони

Панталони За Мажи Работат Секојдневно Тенок Фит Летен Памук И Лен Еднобојни Шорцеви Со Врвки Панталони

DEN 383.36

Од стока
Во магацинот

Сезона : лето. Пол : машки. Прилики : Празнична Плажа и Пливање. Стил : мода. Материјал : памук и лен. Тип на шема : цврста боја. Одговара : Одговара за големина. Што добивте : 1 пар шорцеви.Големина шема : . Големина : М Половината : 82см/32.28" : 112см/44.09" Должина : 55см/21.65"Големина : Л Половината : 87см/34.25" : 117см/46.06" Должина : 56см/22.05"Големина : XL Половината : 92см/36.22" : 122см/48.03" Должина : 57см/22.44"големина : xxl половината : 97cm/38.19" : 127cm/50.00" должина : 58cm/22.83"големина : xxxl половината : 102cm/40.16" : 132cm/51.97" должина : 59cm/23.23" ® сезона е погодна за пролет,лето,fall и зима. Гардероба Што Мора да ја Имате!. ①Прилики,Удобните Материјали Се Многу Погодни За Плажа И Секојдневни, И Јас Ќе Ви Се Допаднат. `+Карактеристики : Модата И Модерниот Дизајн Ве Прават Попривлечни. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите . црвени и црни панталони мажи. мажите панталони се протегаат опуштено вклопување. голф панталони за мажи опуштено вклопување. панталони мажи тенок одговара.

Детални спецификации

Додатоци на производи