• Свеж
Вештачки Цвеќиња Вештачки Букет Цвет Мал Цвет И Трева Зелена

Вештачки Цвеќиња Вештачки Букет Цвет Мал Цвет И Трева Зелена

DEN 244.48

Од стока
Во магацинот

Вештачки Букет Лажен Цвет Пластика Мал Цвет И Трева Симулација Растение Зелена Растениекарактеристики : отворено вештачко цвеќе на големо 1 снопови лажни растенија вкупно. Големина на вештачко цвеќе На отворено Должина 37см Прекрасна декорација цвеќињата и тревите се светло обоени и бујни. Тие можат да се користат за украсување тревник, трем, прозорец, влезна врата, саксии, висечки жардиниери, вазна, градини, пејзаж, прозорци, дом, канцеларии итн. за да ја направите вашата животна средина полна со виталност.Свилени цвеќиња за надворешен декор вештачко цвеќе рефус се погодни за надворешни тремови, тераси, прозорец кутија и градинарски украси. Бидејќи водоотпорниот и кремот за сончање може да одржува долготрајна убавина, може да се користи и како декорација на цветот на гробиштата. ФУНКЦИЈА Овие шармантни гипсофила вештачки цвеќиња букети се и не е потребно одржување или наводнување. Пакетот вештачки цвет вклучува вкупно 1 снопови.Должина 60см/23,6", Расплетувајќи ги овие пластични растенија 14 гранкиовие пластични цвеќиња се направени од пластика.Предности цвеќињата и тревите се светло обоени и бујни. Тие можат да се користат за украсување на тревник трем прозорец кутија влезната врата садови виси жардиниери гробишта итн. Лажни Цвеќиња. Сушено Цвеќе. Вештачки Растенија И Цвеќиња. Божиќ. Ноќта на вештерките.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќ Подароци Детски Подароци Брош

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќни По

DEN 2.33