• Свеж
Крафт Хартиена Торба Торба За Подароци Со Рачка Мала Хартиена Кеса Торба За Купување Подароци За Забави

Крафт Хартиена Торба Торба За Подароци Со Рачка Мала Хартиена Кеса Торба За Купување Подароци За Забави

DEN 382.40

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : * Сосема нов и квалитетен* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив* изработен од задебелена хартија, рачките се залепени заедно со професионален лепак, а дното на торбата е мазно и силно, многу издржливо.* Еколошка Хартиена Кеса : Биоразградлива, Рециклирачка, Здрава. Хартиената кеса е зелена, така што не треба да се грижите за загадување на животната средина.* Овие крафт-хартиени кеси се погодни за торби за подароци, торби за подароци, торби за забави, торби за купување, торби за подароци, чанти за свадба или забава* овие мали крафт-хартиени кеси се направени од рециклирана хартија. Зелен живот, креативни хартиени кеси се претпочитаат.Дното изгледа цврсто, а рачката на хартијата е силна спецификација : * Материјал : крафт хартија* Боја : Кафеава* Димензии : 13x19x6cm, 19x26x8cm, 20x28x10cm, 25x33x11cm, 32x44x11cm (околу)* Количина : 1pcspackage содржина : 1 x tote bag Note : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Бамил Крафт Хартиена Кеса Торба За Подароци Со Рачка Мала Хартиена Кеса Торба За Купување Подароци За Забави.

Детални спецификации

Додатоци на производи