• Свеж
Женски Јога Комбинезон Шорцеви Долги Ракави Топка Вратот Пресек Тренингот Ромпер Салата Игралиште

Женски Јога Комбинезон Шорцеви Долги Ракави Топка Вратот Пресек Тренингот Ромпер Салата Игралиште

DEN 557.28

Од стока
Во магацинот

Ве молиме, љубезно забележав дека оваа ставка Ја продава Судот Танг Лан Од пазарот Оуојбај.Женски Јога Комбинезон Шорцеви Долги Ракави Лажичка Вратот Отсекување Тренингот Ромпер Салата Игралиште. Карактеристики : . Убав подарок за вашата сестра, мајка или девојка. Ладно миење раце. Измијте ги боите одделно. Не избелувајте. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини внимателно за повеќе детали. Големина(см)tttttt tt. t t Length : t77t Bust : t82пресврт : t66t колк : t102. Мt Length : t78t Bust : t86пресврт : t70t колк : t106. Lt Length : t79t Bust : t92пресврт : t76t колк : t112. XLt Length : t80t Bust : t98пресврт : t82t колк : t118. Големина (инч)tttttt t t. tt Length : t30. 31 t Bust : t32. 28 пресврт : t25. 98 t колк : t40. 16 . Мt Length : t30, 71 t Bust : t33, 86 пресврт : t27, 56 t колк : t41, 73 . Lt Length : t31. 10 t Bust : t36. 22 пресврт : t29. 92 t колк : t44. 09 . XLt Length : t31,50 t Bust : t38, 58 пресврт : t32, 28 t колк : t46, 46 . Спецификација : . Материјал : 65% Памук + 35% Полиестер. Боја : Мулти-боја. Применлив пол : Женски. Соодветни сезони : Лето, Пролет, Fall. Вклучен Пакет. 1 Х Комбинезон. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Нашите јога комбинезони за жени се изработени од квалитетен 65%памук + 35% полиестер. Чувство на мек допир. Супер лесен и дише, удобен за носење. Карактеристика : комбинезон За Вежбање : Долги ракави, отворен грб, еднобојна, исечок, висок струк, класично вклопување, широка нога, над должината на коленото. Супер истегнување, но компресивно и поддржувачко. Дизајн : Атлетски ромпери за жени, совршено ја покажуваат вашата добра фигура и стил на слободно време. Растегливата ткаенина обезбедува максимална флексибилност за време на тренингот. Одговара за ладно време. Натпревар : атлетскиот комбинезон можете да го спарите со дуксер или јакна за стилски слоевит изглед или да го носите сами. Одлично оди со патики, влечки, лента за пот или лента за глава. Повод : Секојдневен активен ромпер, совршен за аеробик, пилатес, тренинг, вежбање во теретана, тенис, трчање, пешачење, фитнес, јога, велосипедизам, џогирање, танц, лежење и така натаму.

Детални спецификации

Додатоци на производи