• Свеж
Голема Роза Метал Ѕид Уметност Декор Роза Цвет Ѕид Виси Украс Железна Жица Ѕид Уметност Скулптура Декорација Знак Црна Минималистичка Линија Цветни Ѕид Декор За Г?

Голема Роза Метал Ѕид Уметност Декор Роза Цвет Ѕид Виси Украс Железна Жица Ѕид Уметност Скулптура Декорација Знак Црна Минималистичка

DEN 349.44

Од стока
Во магацинот

[ОДЛИЧЕН ПОДАРОК] : нашиот декор за ѕидови во домот се одликува со апстрактен минималистички модерен стил и врвна текстура, специјално дизајниран за модерни љубители на домашен декор. Се користи во многу сцени, како што се дома, ходник, спална соба, трпезарија, дневна соба, двор, градина. Тоа е совршен подарок за семејството и пријателите за време на празници, свадби, домаќинства и други фестивали. [ЦРНИ ЦВЕЌИЊА ЅИД ДЕКОР] : оваа метална декоративна ѕидна уметност го прифаќа обликот на деликатно и убаво стебло од роза, класичниот дизајн изгледа едноставен и стилски. Одлично со модерна или рустикална декорација. Прецизно исечете линии, лесни и елегантни, давајќи ви чувство за уметност. Дава рустикален шарм во секоја просторија и лесно се закачува. [ЗНАЦИ НА МЕТАЛЕН ЖЕЛЕЗЕН ЅИД] : овој голем декор на ѕид од розов цвет изработен од висококвалитетен метал. обложениот е потрајен и може подобро да ја издржи околината. Нема мирис и штетни хемикалии вклучени. Отпорен на кршење и цврст може да се користи во затворени простории или на отворено. [ПАКЕТ ВКЛУЧУВАЈЌИ] : 1pc x роза ѕид знак : 10,4 x 9,1 инчи(26,5 x 23cm), дебелина : 0,1 cm, дупка : 0,5 см; 2 парчиња x завртка сидра : 1 инч(2,6 см); 2 парчиња x завртки : 0,9 инчи (2,4 см). [ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ] : металната декорација на домот со издлабен дизајн може директно да ја обеси со клинци или да се залепи на ѕидот, вратата, полицата, масата, каминот итн., лесен за инсталирање и удобен за отстранување. [ОДЛИЧЕН ПОДАРОК] : нашиот декор за ѕидови во домот се одликува со апстрактен минималистички модерен стил и врвна текстура, специјално дизајниран за модерни љубители на домашен декор. Се користи во многу сцени, како што се дома, ходник, спална соба, трпезарија, дневна соба, двор, градина. Тоа е совршен подарок за семејството и пријателите за време на празници, свадби, домаќинства и други фестивали.

Детални спецификации

Додатоци на производи